Nasza oferta

czyli to co robimy w dużym skrócie

BIOKOMINKI RZESZÓW

W Biokominkach płonie żywy, naturalny ogień, który dzięki połączeniu stali szlachetnej, szkła hartowanego i kamienia daje niepowtarzalny efekt. Nowoczesne wzornictwo (projekty Jaco Designe) doskonale dopasowuje się do współczesnych minimalistycznych jak i tradycyjnych pomieszczeń. Biokominek oprócz walorów estetycznych jest wydajnym źródłem ciepła, stanowi znakomite uzupełnienie standardowego ogrzewania i jest szczególnie przydatny w okresie wiosny oraz jesieni.

W tradycyjnych kominkach do 60% energii cieplnej jest wyprowadzana na zewnątrz przez przewód kominowy, a w biokominkach cała wytworzona energia pozostaje w pomieszczeniu. Tradycyjne systemy grzewcze wysuszają powietrze obniżając komfort wdychanego powietrza.

BIOKOMINKI KOM-POL

Produkowane przez firmę MCJR Biokominki wyposażone są w zintegrowany system nawilżania powietrza (rozwiązania zgłoszone w Urzędzie Patentowym RP). Paląc w Biokominku można intensywnie nawilżać powietrze a dodatkowo stosując olejki aromatyczne i zapachowe korzystać z aromaterapii, poprawiając komfort powietrza w pomieszczeniu..

W Biokominkach spalany jest biopłyn BIOPALIXR, którego głównym składnikiem jest alkohol etylowy . Jego skład sprawia, że produktem bezdymnego spalania jest para wodna i dwutlenek węgla (podobnie do składu w ludzkim wydychanym powietrzu). W zależności od rodzaju palnika i stopnia jego otwarcia 1l BiopalixuR wystarcza na 2 - 5 godzin użytkowania.

potrzebujesz więcej informacji?

zapraszamy do kontaktu z nami!


SZYBKI KONTAKT

© 2017 Kom-Pol    wykonanie: flex-studio